Свердло-фреза універсальне, 8×98 мм INTERTOOL SD-5808
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| intertool_external_id | p4071 |
| Вага | 0.035 кг |
| Довжина свердла | 98 мм |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь HSS |
| Обсяг | 0.000135 м. куб |
| Тип | сверло-фреза |
| Хвостовик | циліндричний |



Призначення
Універсальне фрезерне свердло призначене для свердління та розсвердлювання бічною гранню отворів довільної форми у деревині, пластику, металі.
Свердло-фреза може використовуватися як оснащення для дриля, шуруповерта, фрезера, перфоратора в безударному режимі, верстаті тощо. Встановлений циліндричний хвостовик, який відповідає діаметру свердла.

Зносостійка конструкція
Свердло виконано з HSS (High-Speed Steel) сталі, має основні переваги:
- Висока твердість, міцність та стійкість до зносу;
- Відмінна термічна стійкість, може працювати при високих температурах без втрати своїх різальних властивостей;
- Хороша ріжуча здатність забезпечує ефективне свердління та тривалий термін служби свердла.
Поверхня робочої зони покрита нітридом титану, що підвищує зносостійкість різальних крайок та захищає свердло від механічних пошкоджень.
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



